Masz pytanie?

Paski do aparatów

Aktualności
Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 17519
Teraz polecamy

Masz dość paska dołączonego przez producenta Twojego aparatu? Jest niewygodny, a na spoconej szyi w upalny dzień jest po prostu nie do zniesienia? A może nie na szyi chcesz nosić aparat tylko w ręce, wiedząc, że nikt Ci go z ręki nie wytrąci?

Znam ten problem z własnego doświadczenia i dlatego zaczęłam szyć paski z delikatnych dla skory tkanin, które są bardzo, ale to bardzo przyjemne w noszeniu. Dodatkowo paski te są mega kolorowe i sprawią, że wyróżnisz się w tłumie fotografów, a od robienia zdjęć po prostu się nie oderwiesz ;)

Możesz wybierać w szerokiej gamie pasków dostępnych od ręki na stronie. Szyję je w pojedynczych egzemplarzach, ale jeśli mam więcej materiału, to może powstać ich troszkę więcej. Będą się różnić między sobą jedynie lekko przesuniętym wzorem na tkaninie.

Gdybyś jednak chciał lub chciała mieć naprawdę wyjątkowy pasek, w Twoich ulubionych kolorach, z wyszytym imieniem, logo lub innym napisem to zachęcam do napisania do mnie w tej sprawie na adres: biuro@rekaproduction.pl

Postaram się spełnić Twoje oczekiwania. 

Czekam zatem na wiadomość, a tymczasem życzę Ci miłego dnia lub nocy, bo nie wiem kiedy to czytasz ;)

 

Pa pa Emilka

 

Sortuj wg:
Facebook