Masz pytanie?

O mnie

Mam na imię Emilka i od urodzenia mieszkam w Bielsku-Białej. Mam tutaj małą pracownię, w której projektuję i tworzę.

Moja przygoda z ręcznie robionymi rzeczami zaczęła się wiele lat temu w pracowni mojej babci. Była krawcową samoukiem i uwielbiałam jej towarzyszyć podczas tworzenia różnego rodzaju odzieży dla stałych klientek. To wtedy połknęłam bakcyla szycia i dziergania. Pamiętam jak w czasach komuny wymyślałam i robiłam różne ubrania i dodatki do odzieży, bo w sklepach niestety nie było niczego fajnego.

To zamiłowanie do tworzenia unikalnych rzeczy zostało mi do dzisiaj. Cieszę się, że żyję w czasach, w których internet otwiera wiele drzwi i jest nieograniczoną widownią pełną wspaniałych odbiorców moich wyrobów.

Wiele lat temu właśnie w internecie zaczęłam umieszczać swoje prace, które spotkały się z miłym odbiorem. Jestem bardzo szczęśliwa, że ten dobry odbiór trwa do dzisiaj.

Od paru lat moją wizytówką są małe torebki ozdabiane delikatnymi kobiecymi haftami. Szyję je z bardzo miłej tkaniny tapicerskiej (eko zamszu alcantara) i z dobrej jakościowo bawełny. Pamiętajcie, że mała torebka z pięknym haftem to świetny prezent dla każdej kobiety niezależnie od wieku ;)

Po zakupie porządnego aparatu fotograficznego, aby robić dobre jakościowo zdjęcia na stronę, doszłam do wniosku, że pasek dołączony przez producenta bardzo przeszkadza mi podczas robienia fotek. Pewnie znasz to uczucie, gdy po jakimś czasie Twoja skóra na szyi jest mocno podrażniona od takiego paska. Dlatego właśnie wpadłam na pomysł uszycia fajnego, mięciutkiego paska do aparatu dla samej siebie. Po przetestowaniu go zaczęłam szyć paski do aparatów fotograficznych dla innych fanów robienia zdjęć.

Od tego dnia ciągle poszerzam ofertę pasków. Nie mogę ( i nie chcę! ;) ) przestać wymyślać nowych zestawień wzorów, kolorów i haftów. Bardzo się cieszę, że paski do aparatów szyte przeze mnie z dnia na dzień zyskują coraz większe uznanie wśród moich nowych klientów. 

No i jeszcze do tego wszystkiego dziergam dodatki do ubioru. Czapki, chusty, mitenki, opaski wykonuję według własnych pomysłów i przeważnie w pojedynczych egzemplarzach, chociaż bardzo często jestem proszona o wykonanie podobnej rzeczy tylko w innym kolorze.

  

Zapraszam Cię do mojego świata myśli ręcznie przetworzonych...

 

 

 

 

 

 

 

Facebook